Niemcy. Komisjoner artykułów spożywczych. 14 EURO/h. Firmowe

6 miesięcy temu Dam pracę LEVERKUSEN   110 odwiedzin

  • img
Miasto: LEVERKUSEN
Cena: -- zł

Miejsce pracy: Leverkusen k. Kolonii

Szukasz tymczasowego zatrudnienia do świąt Bożego Narodzenia? To oferta dla Ciebie.

Zarabiaj 14,00 euro na godzinę i nie płać za zakwaterowanie!

Zacznij pracę w magazynie znanej, niemieckiej sieci supermarketów i uzyskaj uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Twoim zadaniem na stanowisku komisjonera będzie zbieranie zamówień za pomocą wózka EPT i skanera ręcznego lub systemu słuchawkowego w języku polskim lub niemieckim (co wymaga nauki liczebników i kilku prostych komend).

Praca planowana jest od poniedziałku do soboty (jeden dzień wolny) od 14:00 do 22:00, a magazyn posiada dwie strefy o różnej temperaturze:

•           dział produktów suchych/niespożywczych – temperatura pokojowa,

•           dział produktów świeżych (chłodnia) – 0-1ᵒC.

GWARANTUJEMY

•           Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas

•           DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych

•           Organizację grup dojazdowych prywatnymi samochodami(pasażerowie zrzucają się na pokrycie kosztów paliwa dla kierowcy)

•           Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich(możliwość zawarcia na odległość)

•           Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

•           Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

•           Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

•           Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

•           Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI

•           Kompletowanie zamówień na słuchawce w języku polskim (pickby voice) i przy użyciu skanera

•           Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

•           Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

WYMAGANIA

•           Doświadczenie w obsłudze wózka EPT

•           Gotowość do nauki liczebników i prostych komend w języku niemieckim

•           Prawo jazdy i gotowość by prowadzić samochód służbowy

Zgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5,Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-10-14
Firma OTTO Work Force Recruitment
Rodzaj pracy Tymczasowa