Praca - Monter suchej zabudowy GK / Szpachlarz / Malarz Firmowe

tydzień temu Dam pracę Nowy Sącz   17 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz

Firma Bau-Gips nawiąże współpracę z  doświadczonymi firmami (podwykonawcami), brygadami oraz pojedynczymi monterami suchej zabudowy, szpachlarzami, malarzami.

Stanowisko: Monter suchej zabudowy, Szpachlarz, Malarz

Miejsce wykonywanej pracy: Katowice oraz miasta województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów, Wieliczka i inne)

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się wykonaniem robót w zakresie suchej zabudowy. Poszukujemy brygad oraz pojedynczych osób które będą odpowiedzialne za wykonywanie prac związanych z montażem suchej zabudowy. Prace polegać będą na montażu sufitów podwieszanych, ścianek działowych, szpachlowaniu, malowaniu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy montażu suchej zabudowy
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi wykonawcami

Oferujemy:

  • Pracę na długi okres czasu, na pełny etat
  • Stałe, terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w doświadczonej firmie
  • Możliwość szkoleń w zakresie systemów suchej zabudowy
  • Profesjonalne narzędzia do wykonywania prac

Kontakt e-mail: [email protected]

Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 600 882 597

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2024-04-23
Firma Z.U.B. BAU-GIPS