KIEROWCA C+E - wywrotka - praca na zimę - Erfurt, Niemcy Firmowe

4 miesiące temu Dam pracę Erfurt   115 odwiedzin

10,000 zł

  • img
Miasto: Erfurt
Cena: 10,000 zł

Agencja zatrudnienia CE DRIVER® nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - wywrotka - praca na zimę - Erfurt, Niemcy

System zjazdowy: 3/1, bez systemu

Wynagrodzenie: 1900-2400EUR + diety + dodatki

Miejsce pracy: Erfurt, Thuringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

-prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,

-przewóz buraków cukrowych w lokalnych trasach ok. 120 - 140 km

Warunki zatrudnienia:

- praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu

- zatrudnienie na czas trwania kampanii, do lutego,

- bardzo dobrze zaplanowana praca, wg. ustalonego grafiku,

- możliwość kontynuowania zatrudnienia w firmie po kampanii,

- bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie w pobliżu bazy firmy,

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

- wynagrodzenie godzinowe 12 EUR brutto, zależnie od wybranego systemu:

- w systemie 3/1: podstawa 1900-2200 EUR brutto + diety 28 EUR,

- bez systemu: podstawa 2200-2400 EUR brutto + diety 28 EUR,

- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

- minimum roczne doświadczenie w transporcie z obsługą wywrotki,

- niekonfliktowość, pozytywne i zespołowe nastawienie

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy w rolnictwie

- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310100 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-11-30
Firma CE DRIVER®