Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Praca w Niemczech Firmowe

4 miesiące temu Dam pracę Lingen   79 odwiedzin

  • img
Miasto: Lingen
Cena: -- zł

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Praca w Niemczech

Oferta pracy w Niemczech

Zakres obowiązków:
Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
Transport towarów za pomocą paleciaka lub wózka widłowego
Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności
Praca z systemem Pick by Voice
Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości
Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
Rzetelność i odpowiedzialność
Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
Szybkość i efektywny sposób pracy
Oferujemy:
Długoterminową pracę w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem
Atrakcyjne wynagrodzenie od 14, 00 € brutto/h
Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe
Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
Tel. kom. 571 394 529

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2024-01-03
Firma Concept Plus