Pracownik magazynu z segmentami mebli | 13,50 €/h, Niemcy Firmowe

7 miesięcy temu Dam pracę Coswig, Niemcy   120 odwiedzin

Cena: -- zł

Lokalizacja: Coswig, Niemcy

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Niemczech? Nasz nowy klient zapewnia pracę na pełen etat, bez zmian nocnych a do tego stawkę 13,50 €/h. Oszczędzisz też na kosztach zakwaterowania – oferujemy pokoje 2-osobowe za jedyne 5€ dziennie. Sprawdź szczegóły i aplikuj!

GWARANTUJEMY:

•           Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 13,50 €/h

•           Minimalne miesięczne wynagrodzenie za151 godzin wypłacane zawsze na czas

•           Dodatki za nocki i nadgodziny (25%),niedziele (50%) i święta (100%)

•           Zakwaterowanie w pokojach2-osobowych, płatne tylko 5 € dziennie

•           Organizację grup dojazdowych prywatnymi samochodami (pasażerowie zrzucają się na pokrycie kosztów paliwa dla kierowcy)

•           Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku (soboty dla chętnych)

•           Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)

•           Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej

•           Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie

•           Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

•           Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę

•           Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI:

•           Pobieranie części/segmentów mebli kuchennych z taśmy

•           Układanie jedno na drugie według wytycznych

•           Transport i odstawianie spakowanych segmentów na właściwe miejsce z użyciem ręcznego wózka

WYMAGANIA:

•           Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

•           Chęć pracy przez dłuższy okres -umowa na min. 4-6 miesięcy (warunek konieczny)

•           Może być wymagane prawo jazdy

•           Mile widziany własny samochód i chęć zabierania współpracowników do pracy

Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5,Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-09-27
Firma OTTO Work Force Recruitment
Rodzaj pracy Tymczasowa