Kierowca CE - kampania cukrowa - Erfurt Firmowe

2 tygodnie temu Dam pracę Erfurt   32 odwiedzin

11,000 zł

  • img
Miasto: Erfurt
Cena: 11,000 zł

Agencja zatrudnienia CE DRIVER® nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCAC+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa – Erfurt

System zjazdowy: 3/1 lub bez systemu

Rodzaj naczepy: ruchoma podłoga (walkingfloor) lub wywrotka

Wynagrodzenie: €14brutto/godz. + diety €28 + premie

Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,

- w okresie wrzesień-luty transport lokalny buraków cukrowych z pola do cukrowni(ok. 120-140 km)

Warunki zatrudnienia:

- praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,

- w okresie wrzesień-luty kampania cukrowa w trasach lokalnych z powrotami na zakwaterowanie,

- możliwość dalszego zatrudnienia w firmie po kampanii,

- praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,

- bezpłatne zakwaterowanie w ładnej okolicy: pokoje dwuosobowe w dobrym standardzie z dostępem do łazienki, wyposażonej kuchni i miejscem do odpoczynku w bliskiej odległości od bazy firmy,

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- odprowadzane składki, dostęp doświadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

- wynagrodzenie godzinowe €14 brutto, zależnie od wybranego systemu:

- w systemie 3/1 podstawa min. €2300brutto,

- bez systemu zjazdowego podstawa min.€2600 brutto,

- diety €28 netto wypłacane za każdy pracujący dzień,

- za dobrze wykonaną pracę firma przewiduje dodatkowe premie (przestrzeganie wyznaczonych godzin pracy,utrzymywanie czystości w pojeździe oraz miejscu zakwaterowania, odprowadzanie ciężarówki na myjnię, za dobrą współpracę z resztą zespołu),

- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

- minimum roczne doświadczenie w transporcie,

- doświadczenie w obsłudze wywrotki lub walkingfloor,

uczciwość w stosunku do pracodawcy i innych kierowców oraz nienadużywanie alkoholu – warunek konieczny

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w rolnictwie

Osoby zainteresowanie podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania prosimy kierować pod nr telefonu: 0048784 310 100 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszamy od poniedziałku do środy w godz. 9:00 – 18:00

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2024-09-29
Firma CE DRIVER