Praca przy produktach rybnych Firmowe

5 dni temu Dam pracę Emmeloord   22 odwiedzin

  • img
Miasto: Emmeloord

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

BONUS 200 EUR dla osób, które przybędą w okresie od 06.09 do 30.09.2024 – 100 EUR po pierwszych 2 miesiącach pracy i 100 EUR po kolejnych 2 miesiącach pracy.

Oferujemy przejazd kredytowany - więcej informacji u konsultanta.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na produkcji przy mrożonych rybach.

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Lemmer

Główne obowiązki to:

- panierowanie mrożonych ryb w bułce tartej i przyprawach,

- pakowanie przygotowanych ryb,

- przenoszenie pudeł o wadze do 13 kilogramów.

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości języka angielskiego,

- dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu (praca jest całoroczna),

- wytrzymałości i chęci do pracy fizycznej,

- odpowiedzialności,

- panie nie mogą nosić: sztucznych rzęs, sztucznych oraz pomalowanych paznokci, biżuterii,

Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Naszym pracownikom oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,

- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),

- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców aut służbowych (od 2.50 do 15.00 Euro/Dzień)

- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,

- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,

- dodatek wakacyjny i urlopowy,

- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,

- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,

- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,

- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13.68 EUR.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:

+48 797 351 037

Zapraszamy także do złożenia aplikacji na naszej stronie internetowej - oddzwonimy jeszcze dziś: www.workcentre.com.pl/formularz/

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2024-09-20
Firma Work Centre