Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Operator Urządzeń Produkcyjnych Firmowe

rok temu Dam pracę Nowy Sącz   103 odwiedzin

-- zł

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

Aktualnie poszukujemy do nowego wydziału kandydatów do pracy na stanowisko:

---------------- Operator Urządzeń Produkcyjnych ----------------

Miejsce pracy: Nowy Sącz (woj. małopolskie)

Współpraca w oparciu o umowę o pracę.

Główne zadania:

· czynności transportowe

· czynności załadunkowo-wyładunkowe

· czynności porządkowe

Wymagania formalne:

· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

· aktualne uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu roboczego

· aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych

· gotowość do pracy zmianowej

· zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

· możliwość zdobycia cennego doświadczenia

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· pracę w systemie 3 - zmianowym

· dostęp do dodatkowych benefitów: dodatkowa opieka medyczna, pakiet sportowy czy ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Outsorcing Sp. z o.o.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-06-01
Firma Trenkwalder
Rodzaj pracy Pełny etat