Kierunek - Holandia. Praca na produkcji z j. angielskim Firmowe

11 miesięcy temu Dam pracę HOLANDIA   85 odwiedzin

  • img
Miasto: HOLANDIA

Znasz j. angielski i masz doświadczenie w przemyśle spożywczym i/lub gastronomii? Pracuj przy produkcji pakowanych dań azjatyckich. SO DELICIOUS! Jeden z najpopularniejszych producentów gotowych dań azjatyckich w Holandii czeka właśnie na Ciebie!

Stawka: 14,08 € brutto / h

Miejsce pracy: Oss, Holandia

Stanowisko: pracownik produkcji

Na co dzień będziesz pracować w dwóch działach. Na produkcji, gdzie przygotujesz składniki do gotowania, wymieszasz produkty i zapakujesz je do pudełek. A także w dziale logistyki, w którym sprawdzisz i zapakujesz produkty do wysyłki oraz zadbasz o to, aby wszystkie paczki zostały skompletowane na czas. Część swoich obowiązków będziesz realizować w pomieszczeniach o niższej temperaturze – ok. 4°C.

To praca od poniedziałku do piątku na zmiany poranne i popołudniowe. Ponadto dostaniesz możliwość wyrabiania w weekendy DODATKOWO PŁATNYCH NADGODZIN, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Pracodawca zapewni Ci wszystkie niezbędne szkolenia, a dodatkowo zdobędziesz szansę na kursy na operatora maszyn i awans. Znajomość j. angielskiego ułatwi Ci rozwój, więc come and join us!

Korzyści dla Ciebie:

• wysoka stawka godzinowa – aż 14,08 € brutto

• praca w wygodnym systemie zmianowym

• możliwość wyrabiania nadgodzin

• terminowe płatności

• program lojalnościowy

• cotygodniowe wypłaty

• rekrutacja online

• zorganizowane zakwaterowanie

• aplikacja myOTTO

• gwarantowane godziny pracy

• helpdesk 24/7

• transport do/z pracy

Obowiązki:

• praca przy linii produkcyjnej

• praca przy linii pakowania

• przygotowanie składników do gotowania

• mieszanie produktów

• kontrola jakości

• przygotowanie pudełek

• przygotowanie paczek

Czego wymagamy?

• Znajomości j. angielskiego (poziom min. B1)

• CV w j. angielskim

• Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy przy produkcji jedzenia

• Sprawności niezbędnej do pracy stojącej i fizycznej

• Chęci pracy w systemie zmianowym

• Dostępności na dłuższy okres

Dołącz do zespołu pełnego pasji do tradycyjnej kuchni azjatyckiej i poczuj klimat Dalekiego Wschodu w centrum Holandii. Zgłoś się już teraz! Zostaw kontakt za pośrednictwem formularza.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-03-30
Firma OTTO Work Force Europe
Rodzaj pracy Tymczasowa