KIEROWCA C+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa – Erfurt Prywatne

9 miesięcy temu Dam pracę Erfurt   117 odwiedzin

890,010,600 zł

  • img
Miasto: Erfurt
Cena: 890,010,600 zł

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa – Erfurt

System zjazdowy: 3/1, bez systemu

Wynagrodzenie: 1900 – 2400€ brutto + diety + dodatki

Miejsce pracy: Erfurt, Thüringen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

·     prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,

·     przewóz buraków cukrowych w lokalnych trasach ok. 120 – 140 km

Warunki zatrudnienia:

·     praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,

·     zatrudnienie na czas trwania kampanii od 1 września do lutego,

·     bardzo dobrze zaplanowana praca, wg. ustalonego grafiku,

·      możliwość kontynuowania zatrudnienia w firmie po kampanii,

·     bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie w pobliżu bazy,

·     zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

·     odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

·     wynagrodzenie godzinowe 12 € brutto, zależnie od wybranego systemu:

·     w systemie 3/1:podstawa 1900-2200 € brutto + diety 28 €,

·     bez systemu: podstawa 2200-2400 € brutto + diety 28 €,

·     zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

·     prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

·     minimum roczne doświadczenie w transporcie z obsługą wywrotki,

·     niekonfliktowość, pozytywne i zespołowe nastawienie

Mile widziane:

·     doświadczenie w pracy w rolnictwie

·     podstawowa znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-09-03
Firma CE Driver