Holandia. Praca w chłodni GXO - nawet €12.55/h Firmowe

11 miesięcy temu Dam pracę Nieuwegein   108 odwiedzin

  • img
Miasto: Nieuwegein
Cena: -- zł

Lokalizacja: Nieuwegein

Rozpocznij pracę ze świeżymi produktami w zimnej hali magazynu z produktami supermarketu Albert Heijn. Mamy dla ciebie dwa stanowiska do wyboru. Order pickerzy odpowiedzialni są za: zbieranie, pakowanie, skanowanie, oraz liczenie produktów, jak i inne powierzone im zadania. Podawacze odpowiedzialni będą za dwa lub więcej z wymienionych zadań.

Jest to lekka praca, którą będziesz wykonywać od poniedziałku do soboty w trzech zmianach: 05:00-12:30, 16:30-22:00, 19:30-03:00. Temperatura chłodni to ok. 0-2ᵒC, dlatego otrzymasz od nas ciepłą odzież ochronną.

Dzień wprowadzający rozpoczniesz od poznania przestrzeni chłodni, wtedy też doświadczeni pracownicy objaśnią ci działanie poszczególnych urządzeń. Następnie rozpoczniesz pracę pod okiem trenera. Cały proces wdrożenia zajmie ci 4 dni –piątego powinieneś/powinnaś być już w stanie pracować samodzielnie.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

• Stawka godzinowa od EUR 11.99 brutto dla order pickerów do EUR 12.55 brutto na stanowisku podawacza

• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Zorganizowane zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy (zwykły rower, rower elektryczny lub samochód zależnie od odległości)

• Dostęp do stołówki pracowniczej

• Minimum formalności (możliwość podpisania umowy elektronicznie)

• Aplikacja myOTTO z dostępem do planu pracy i pasków wypłat

• Wsparcie telefoniczne Operations Service Center 24/7

• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online, oraz innych projektów i programów dla naszych pracowników (np. Fit@OTTO lub Happy OTTO Wish!)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Zbieranie zamówień

• Pakowanie zamówień

• Skanowanie produktów ręcznym skanerem elektronicznym

• Przeliczanie produktów

WYMAGANIA

• Dobra znajomość j. angielskiego

• Gotowość do pracy w temperaturze 0-2ᵒC

Zainteresowany? Aplikuj już teraz lub zadzwoń pod +48 71 744 31 00 i porozmawiaj o ofercie z naszym rekruterem.

CV prosimy o przesyłanie na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-05-18
Firma OTTO Work Force Recruitment
Rodzaj pracy Tymczasowa