Firma zatrudni na stanowisko Ślusarz-spawacz Firmowe

rok temu Dam pracę Nowy Sącz   104 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

Zakres obowiązków:

- Szczepianie i spawanie elementów metalowych metodą MAG;
- Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym stal czarna;
- Organizacja, przygotowanie i prowadzenie prac zgodnie z procesem produkcyjnym i zasadami bhp;
- Monitorowanie oraz zgłaszanie nieprawidłowości podczas wykonywania zadań oraz podejmowanie działań naprawczych pod nadzorem;
- Kontrola nad prawidłowością obsługi, eksploatacji i konserwacji urządzeń.

Wymagania:
- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami ślusarskimi;
- Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135;
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
- Zaangażowanie, pracowitość, rzetelność wykonywania poleconych zadań;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Mile widziane doświadczenie w spawaniu elementów stalowych konstrukcji budowlanych

Oferujemy:
- Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
- Umowę o pracę;
- Stabilne warunki zatrudnienia.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-04-17
Firma CONBERG SP. Z O.O. SP. K.