Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Elektromonter - praca na kontraktach zagranicznych Firmowe

rok temu Dam pracę Rzeszów   99 odwiedzin

1 zł

  • img
Miasto: Rzeszów
Cena: 1 zł

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Elektromonterów na wyjazdy zagraniczne oraz krajowe. Zajmujemy się między innymi elektrycznym montażem urządzeń, prefabrykacją konstrukcji stalowych lub prefabrykacją elektryczną szaf sterowniczych.

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.

Obowiązki:

  • Montaż tras kablowych i podłączanie szaf sterowniczych ( przedmontaż na miejscu, montaż u klienta),

  • Obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózek widłowy, zwyżka, podnośniki itp.),

  • Podłączanie urządzeń kontrolno-pomiarowych,

  • Kontrola wykonywanych prac zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych zadań.

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z montażem instalacji elektrycznych m.in.: (tras kablowych, kabli, przewodów elektrycznych, szaf sterowniczych, sterowników PLC z osprzętem, aparatury łączeniowej niskiego napięcia, falowników z osprzętem, czujników),

  • Uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane !

  • Samodzielność w działaniu oraz własnej inicjatywy,

  • Gotowość do częstych wyjazdów na miejsce montażu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kompetencji,

  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu pracy,

  • Zorganizowaną logistykę do miejsca pracy,

  • Odzież roboczą oraz narzędzia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Jeżeli nie masz doświadczenia i chcesz się przyuczyć do wykonywania zawodu - zgłoś się - nauczymy Cię wszystkiego!

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-04-17
Firma Synerte Sp. z o. o.
Rodzaj pracy Stała