Animator w sali zabaw Firmowe

9 miesięcy temu Dam pracę Limanowa   99 odwiedzin

  • img
Miasto: Limanowa

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Animator w Sali Zabaw

Miejsce pracy: Limanowa

Zakres obowiązków:

·         dbanie o bezpieczeństwo bawiących się dzieci,

·         animowanie zabaw dla dzieci w sali zabaw oraz na imprezach urodzinowych,

·         prowadzenie warsztatów plastycznych

·         utrzymywanie czystości w sali zabaw

·         wsparcie recepcji w zakresie informowania o ofercie urodzinowej i warsztatach tematycznych,

Wymagania:

·         orzeczenie o niepełnosprawności

·         doświadczenia w pracy z dziećmi (np. opieka nad rodzeństwem lub innymi dziećmi),

·         umiejętności animowania zabaw dla dzieci,

·         pozytywnego nastawienia do pracy, energii, kreatywności, uśmiechu na co dzień,

·         umiejętności pracy w zespole

·         dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

·         mile widziane zdolności manualne, plastyczne lub muzyczne,

Oferujemy:

·         Stałe zatrudnienie,

·         Umowę o pracę,

·         Elastyczny grafik,

·         Pracę w twórczym środowisku umożliwiającym stały rozwój,

·         Miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Osoby zaineresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 696 952 991 lub e-mail: [email protected]

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-07-10
Firma Ipracujzdalnie.pl