Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

SŁOWACJA CHODNIK W KORONACH DRZEW I JASKINIA BIELAŃSKA Prywatne

3 tygodnie temu Turystyka Zdziar   19 odwiedzin

90 zł

  • img
Miasto: Zdziar
Cena: 90 zł

PROGRAM: Wyjazd w Nowego Sącza o godz 07:00 (z Brzeska o 06:00, z Krynicy Zdrój o 07:30). Przejazd na Słowację. Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Jaskini Bielańskiej, która jest jedyną udostępionią do zwiedzania jaskinią w Tatrach Wysokich. Następnie przejedziemy do miejscowości Zdziar znajdującej się w sercu Bachledowej Doliny. Wjazd kolejką gondolową. Przejście Chodnikiem w koronach drzew, na końcu którego znajduje się wieża widokowa o wysokości aż 32 m, z której roztacza się piękny widok na Tatry Bielskie, krajobraz Pienin oraz Spisz Polski. Możliwość skorzystania ze zjeźdzalni rurowej/płatne we własnym zakresie, 2 Euro/os.). Po zjeździe kolejką pojedziemy do miejscowości Szczyrbskie Pleso, gdzie zjemy obiad w restauracji. Po obiedzie spacer wokół Szczyrbskiego Jeziora. Powrót w godzinach wieczornych.

  Cena: 90 zł

Cena: 90 zł

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, opiekę pilota-przewodnika, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie KL i NNW.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do: Jaskini Bielańskiej, ścieżka w koronach drzew + wjazd kolejką, obiad w restauracji – 32 Euro/os. Dorosła, 25 Euro/dziecko do 14 r.ż oraz osoby powyżej 65 r.ż., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,slowacja-chodnik-w-koronach-drzew-i-jaskinia-bielanska,224,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,379,2019-10-10


Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04 

E-MAIL: [email protected]