Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Lokalni eksperi nieruchomości - Tur Nieruchomości Firma

3 tygodnie temu Nieruchomości WArszawa i okolice   32 odwiedzin

300,000 zł

  • img
Cena: 300,000 zł

Marzysz o większym mieszkaniu? Przyszedł w końcu czas, by zamienić marzenia w rzeczywistość? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie pomożemy Ci bezpiecznie kupić nowe mieszkanie. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Uważnie słuchamy, czego szukasz

Wiemy, że decyzja o zakupie mieszkania jest dla Ciebie jedną z najważniejszych w życiu, dlatego chcemy Ci pomóc dokonać najlepszego wyboru. Uważnie słuchamy, co jest dla Ciebie ważne, a potem przedstawiamy Ci oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki nam nie musisz samodzielnie przedzierać się przez setki ofert i tracić czasu na oglądanie mieszkań, które tylko z pozoru są dla Ciebie odpowiednie.

Negocjacje z nami to pestka

Gdy już spodoba Ci się jakieś mieszkanie, to konieczne będzie ustalenie warunków umowy. Nie uda się tego zrealizować bez negocjacji. W ich trakcie pomożemy Ci wynegocjować najlepsze warunki dla Ciebie. Z naszą pomocą nie przepłacisz, bo znamy lokalny rynek i wiemy, jakie ceny są zgodne z aktualnymi realiami rynkowymi.

Pomagamy przejść przez formalności

Jeśli po raz pierwszy dokonujesz zakupu mieszkania, to pewnie jesteś przerażony formalnościami, które są przed Tobą. Pomożemy Ci przejść przez cały ten proces w taki sposób, byś rozumiał konieczność kolejnych kroków i nie czuł się zagubiony. Nasi doradcy chętnie zajmą się skompletowaniem koniecznych dokumentów oraz przygotowaniem umowy.

Mamy doświadczenie

Niektóre transakcje na rynku nieruchomości są bardziej skomplikowane niż inne. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych doradców nie musisz się martwić, że transakcja okaże się niewypałem. Rozwikłaliśmy już setki trudnych spraw związanych z nieruchomościami, a nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszego wsparcia.

Jeśli chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie, to skontaktuj się z nami już teraz. Na stronie tur-nieruchomosci.pl znajdziesz aktualne ogłoszenia, więc przejrzyj je i wybierz te interesujące dla Ciebie. Nasi doradcy chętnie umówią się na spotkanie, by Ci je zaprezentować.

Szczegóły

Stan:
Używane
Rodzaj:
sprzedam