Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Kurs kadr online z certyfikatem i zaświadczeniem MEN Firma

3 tygodnie temu Nauka WArszawa i okolice   20 odwiedzin

-- zł

  • img
Cena: -- zł

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIAUSTAWICZNEGO

SPD SZKOLENIA

 profesjonalne praktyczne kursy online

www.spdszkolenia.pl

Tel. 509 186 561

 

Kurs kadr online zcertyfikatem i zaświadczeniem MEN

We współpracy z serwisem KADRYWPRAKTYCE.PL

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresuprawa pracy i zatrudniania pracowników? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertąszkolenia: „Specjalista do spraw kadr zzaświadczeniem MEN”.

Kurs przeznaczony jest dla osób,które planują podjęcie zatrudnienia w działach kadrowych w zakładach pracy,biurach rachunkowych, planują zatrudnić pracowników we własnej firmie czy teżpo prostu zdobyć nowy zawód, wiedzę i doświadczenie. Nasze szkolenie odbywa sięw całości przez internet – zapewnia wygodną i efektywną formę nauki. Uczyszsię, kiedy masz czas, dysponując własnym kontem Uczestnika uczysz sięniezależnie od innych, we własnym tempie i w miarę wolnego czasu.

Przez cały czas trwania szkoleniajesteś pod opieką trenera, a nawet po jego zakończeniu, jeśli potrzebne Ci jestwsparcie – służymy wszelką pomocą. Całe szkolenie odbywasz bez wychodzenia zdomu, a uczysz się tak, jak Ci wygodnie – na komputerze, tablecie, telefonie –wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu.

Z programem szkolenia możeszzapoznać się pod poniższym linkiem – kliknij go albo skopiuj do przeglądarki.

https://spdszkolenia.pl/course/specjalista-ds-kadr-kurs-certyfikowany/

Po ukończeniu szkolenia niezwłocznie wysyłamy na wskazany przez Ciebieadres drukowane zaświadczenie MEN i certyfikat udziału w szkoleniu. Oprócz tegodostajesz:

- dostęp do wszystkich lekcji odrazu – sama narzucasz sobie tempo nauki, do każdej lekcji możesz wracaćwielokrotnie, drukować je (albo wydrukować otrzymany od nas skrypt – nie musiszrobić żadnych ściąg, wszystkie dostaniesz od nas)

- dostęp do szkolenia na 90 dni zopcją bezpłatnego przedłużania

- dostęp do wszystkichzałączników – wzorów pism, umów, formularzy itp.

Zapoznaj się z ofertą naszegoszkolenia – zapisać się na nie możesz w każdej chwili, a niezwłocznie otrzymaszdo niego dostęp.

Wystawiamy rachunki.