Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości Firma

tydzień temu Nieruchomości WArszawa i okolice   15 odwiedzin

350,000 zł

  • img
Cena: 350,000 zł

Chcesz kupić mieszkanie, ale nieznasz się na rynku nieruchomości? Boisz się, że zostaniesz oszukany i wpadnieszw tarapaty finansowe? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci bezpiecznie kupićmieszkanie? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie znajdziesz fachową pomoc.

Tur Nieruchomości to zespółspecjalistów, którzy skutecznie pomagają klientom kupować i sprzedawaćmieszkania, domy i działki. Mamy wiedzę i konieczne doświadczenie, dziękiktóremu możemy wspierać naszych klientów w podejmowaniu ich życiowych decyzjimieszkaniowych. Mieliśmy do czynienia z różnymi nieruchomościami, także takimize skomplikowanym stanem prawnym, dzięki czemu wiemy, jak rozwiązywać takietrudności.

Działamy lokalnie na Białołęce iBielanach, dzięki czemu możemy poszczycić się mianem najlepszej agencjinieruchomości z tych dzielnic. Mamy największą bazę nieruchomości, doskonaleznamy lokalne warunki rynkowe i umiemy wskazać mieszkania, na które szczególniewarto zwrócić uwagę.

Dzięki współpracy z nami nie musiszobawiać się, że zginiesz w gąszczu ofert i formalności. Możesz liczyć na naszewsparcie na każdym etapie transakcji: od prezentacji ofert dopasowanych doTwoich potrzeb, poprzez negocjacje warunków umowy aż do kompletowaniadokumentacji potrzebnej do finalizacji transakcji. Nasi doradcy chętnieodpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu cały proces przebiegnieszybko i sprawnie.

Niezwykle ważne jest dla naspoczucie bezpieczeństwa, jakie powinno towarzyszyć osobom podejmującym decyzjęo zakupie mieszkania. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam w jasny sposóbtłumaczyć wszelkie wątpliwości, jakie mogą się nasunąć przy zakupie mieszkania,domu czy działki. Dzięki nam bezpiecznie kupisz mieszkanie Twoich marzeń.

Nie zwlekaj dłużej z realizacjąmarzenia o swoim własnym mieszkaniu. Zajrzyj na tur-nieruchomosci.pl, a potemskontaktuj się z nami i powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz. Nasi doradcyczekają na telefon od Ciebie, więc dzwoń do nas już teraz!

Szczegóły

Stan:
Nowe
Używane
Rodzaj:
sprzedam
Umeblowane Tak
Ilość pokoi 5
Rodzaj budynku Blok