Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

KOLONIA 6-18 lat POLSKIE MORZE Prywatne

3 tygodnie temu Turystyka Włądysławowo   14 odwiedzin

1,450 zł

  • img
Cena: 1,450 zł

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sacza o godz. 21:45 (z Brzeska o 22:45, z Krynicy Zdrój o 21:00). Nocny przejazd do Władysławowa.

2 DZIEŃ Planowany przyjazd do Władysławowa ok. godz. 12:00. Zakwaterowanie w ośrodku, obiad. Spacer nad morze. Wspólne ustalanie regulaminu, integracja. Kolacja i nocleg.

3 DZIEŃ Po śniadaniu wycieczka do Jastrzębiej Góry i wejście na latarnie Rozewie. Obiad. Następnie niezapomniany, godzinny rejs statkiem Wikingów po Bałtyku. Zajęcia taneczne. Kolacja i dyskoteka. Nocleg.

4 DZIEŃ Po śniadaniu zajęcia taneczne, leniuchowanie, obiad, plażowanie. Kolacja i ognisko, nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie. Po śniadaniu wycieczka do Gdańska, zwiedzanie miasta, Muzeum II Wojny Światowej. Powrót do ośrodka na kolację. Zajęcia taneczne, nocleg.

6 DZIEŃ Śniadanie. Ranne zajęcia taneczne. Przejazd do Sopotu, spacer po mieście oraz wejście na molo. Powrót na obiad. Przejazd na półwysep Helski. Spacer po plaży oraz wejście do Fokarium. Kolacja i nocleg.

7 DZIEŃ Po śniadaniu zajęcia taneczne, leniuchowanie, obiad. Po obiedzie plażowanie. Kolacja i ognisko, nocleg.

8 DZIEŃ Po śniadaniu udamy się do Gdyni, gdzie zwiedzimy zabytkowy okręt wojenny ORP Błyskawica. Następnie udamy się do Centrum Nauki Experyment. Powrót na obiad. Zajęcia taneczne. Kolacja, dyskoteka i nocleg.

9 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnalny spacer po plaży. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Toruniu, aby wziąć udział w interaktywnym pokazie wypieku pierników + udział w warsztatach. Powrót w godzinach nocnych.

WAŻNE: Wyjazd organizowany dla dzieci i młodzieży w wieku 6 – 18 lat. Brak możliwości skorzystania z wyjazdu przez rodziców/opiekunów prawnych.

Cena: 1 450 zł

TERMIN: 09.08 - 16.08.2020, 8 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę kierownika, wychowawców i instruktorów sportowych, 7 noclegów w ośrodku, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek) prowiant na drogę powrotną, animacje w ośrodku, bilety wstępu do: Fokarium, OPR Błyskawica, Centrum Nauki Eksperyment, Latarnia Rozewie, Molo w Sopocie, Muzeum II Wojny Światowej, rejs statkiem Wikingów, Muzeum Piernika w Toruniu.

CENA NIE ZAWIERA: dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

„RODZEŃSTWO” - 2 os. – 50 zł/os. zniżki, - 3 os. – 75 zł/os. zniżki, - 4 os. i więcej -100 zł/os. Zniżki.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,kolonia-6-18-lat-polskie-morze---,332,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,538,2019-10-10

Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04 

E-MAIL: [email protected]