Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

STARA LUBOWLA I NESTVILLE PARK - WHISKY Prywatne

3 tygodnie temu Turystyka Stara Lubowla   17 odwiedzin

85 zł

  • img
Cena: 85 zł

PROGRAM: Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 08:00 (z Brzeska o 07:00, z Krynicy Zdrój o 08:30). Przejazd do Starej Lubowli - spacer po historycznym rynku: kamienice mieszczańskie, renesansowy arkadowy Dom Prowincjalny, rzymskokatolicki kościół pod wezwaniem św. Mikołaja. Kolejnym punktem jest górujący nad miastem Zamek z przełomu XIII – XIV. Przez wiele lat należał do potężnego rodu Lubomirskich, a w czasach potopu szwedzkiego ukrywano tutaj polskie klejnoty koronne. Udamy się się na zwiedzanie Zamku wraz ze Skansenem. Czas wolny – obiad we własnym zakresie. Przejazd do Nestville Park – Hniezdne. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, zwiedzanie Parku w języku polskim. Poznamy historię związaną z gorzelnictwem rzemiosła, dowiemy się o współczesnych rafineriach produkujących wyroby spirytusowe, zobaczymy Salę Rzeźbiarską w której znajduje się największy w Europie obraz płaskorzeźbiony w drewnie. Zwiedzanie pomieszczenia łączy się z małą niespodzianką – specjalną nagrodą w postaci degustacji pierwszej słowackiej whisky Nestville, która dojrzewa tutaj w dębowych beczkach. W sklepiku z pamiątkami możliwość zakupu różnych pamiątek oraz produktów firmy Nestville Distillery. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: 85 zł 

TERMIN: 27.06 - 27.06.2020, 1 dzień

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA: usługi przewodnika, bilety wstępu do Nestville i na zamek oraz do skansenu – 20 Euro/os.dorosła, 12 Euro/dzieci, 16 Euro/seniorzy, dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,stara-lubowla-i-nestville-park---whisky,239,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,385,2019-10-10


Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04 

E-MAIL: [email protected]