Zatrudnimy nauczyciela- HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Firma

4 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz   25 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

Niepubliczna Szkoła Policealna TEB Edukacja w Nowym Sączu

zatrudni

nauczyciela

przedmiotów zawodowych na kierunku

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Opis stanowiska:

Prowadzenie zajęć z przedmiotów zawodowych praktycznych, przygotowujących słuchaczy do egzaminu z kwalifikacji MED. 02. Wykonywanie świadczeń stomatologicznych z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia jamy ustnej oraz współuczestniczenie w procesie leczenia.

Miejsce pracy: Nowy Sącz, ul. Rynek 16

Rozpoczęcie pracy: 1 lutego2023 r.

Wymagania:

- kwalifikacje w zawodzie higienistka stomatologiczna potwierdzone dyplomem,

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku higienistki stomatologicznej,

- dodatkowym atutem będzie przygotowanie pedagogiczne oraz wykształcenie wyższe licencjackie w obszarze medycznym lub z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia.

Oferujemy:

- umowę zlecenie lub umowa o pracę,

- elastyczny czas pracy,

- udział w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez partnerów biznesowych TEB Edukacja (ORAL-B, Queisser Pharma, MEDISEPT),

- zdobycie doświadczenia pozwalającego na ubieganie się o uprawnienia egzaminatora  egzaminów zawodowych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-02-01
Firma TEB Edukacja
Rodzaj pracy Stała

Tagi:

praca