Zatrudnię przedstawiciela handlowego Firma

3 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz   67 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa klienta sprzedażowa i po-sprzedażowa;
  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Pozyskiwanie klientów poprzez kontakty telefoniczne, mailowe oraz spotkania handlowe;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i handlu;
  • Umiejętność przeprowadzania transakcji sprzedażowych;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wiedza z zakresu odnawialnych źródeł energii
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Aktywne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub dowolnie wybraną formę zatrudnienia;
  • Duże pole do realizacji i wdrażania własnych pomysłów;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód, telefon komórkowy, laptop
  • Pracę w stabilnej firmie od poniedziałku do piątku
  • Szkolenie produktowe i handlowe
  • Przyjazną atmosferę pracy

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2021-03-29
Firma SOLGRO