Zatrudnie Mechanika i Blacharza Samochodowego Firma

miesiąc temu Dam pracę Nowy Sącz   47 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

Blacharz samochodowy

Firma MOTO SOWA - Autoryzowany Dealer FIAT i JEEP – zatrudni osobę na stanowisko: Blacharz samochodowy

Zakres obowiązków:
- Demontaż i montaż karoserii,
- Naprawa uszkodzeń karoserii samochodowych,
- Drobne naprawy blacharskie ( szlifowanie, szpachlowanie)

Wymagania:
Precyzja, dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail z klauzulą:
-„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w treści dokumentów aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę MOTO SOWA W.Sowa”

[email protected]

tel 608 383 939

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-04-12
Firma Moto Sowa Wojciech Sowa