Sprzedawca-Kasjer stoisko mięne Firma

2 tygodnie temu Dam pracę Piwniczna-Zdrój   55 odwiedzin

Praca na stoisku mięso-wędliny firmy MARKAM Kasinka Mała w Muszynie ul. Piłsudskiego 93

Twój zakres obowiązków :

  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-01-24
Firma Markam Kasinka Mau0142a