Specjalista ds. marketingu / social media Firma

2 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz   63 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz

W związku z dynamicznym rozwojem, Przedsiębiorstwo Usługowe SEZAM Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko - Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków:
- Tworzenie i realizacja strategii marketingowych,
- Tworzenie materiałów reklamowych i informacyjnych,
- Planowanie i tworzenie treści w mediach społecznościowych,
- Monitorowanie i raportowanie skuteczności działań oraz zasięgów tworzonych treści,
- Administrowanie reklamami
- Planowanie i kontrola budżetu na działania marketingowe,
- Promocja firmy oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:
- Duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Zainteresowanie i znajomość nowoczesnych rozwiązań marketingowych,
- Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu serwisów społecznościowych i tworzeniu kampanii marketingowych,
- Wiedza na temat aktualnych trendów, narzędzi, praktyk używanych w marketingu internetowym,
- Wysoka kultura osobista
- Kreatywność, komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane czynności,
- Umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-05-15
Firma PU SEZAM
Rodzaj pracy Stała