Samodzielna księgowa/ Samodzielny księgowy fabryka mebli w Starym S aczu Firma

3 tygodnie temu Dam pracę Stary Sącz   68 odwiedzin

  • img
Cena: -- zł Do negocjacji

W związku z dynamicznym rozwojem firma KALMAR poszukujemy kandydata/tki na stanowisko
SAMODZIELNA KSIĘGOWA /SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

·        dekretacja i księgowanie krajowych i zagranicznych dokumentów źródłowych;

·        wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych;

·        prowadzenie ewidencji środków trwałych;

·        analiza rozrachunków z kontrahentami;

·        rozliczanie i uzgadnianie sald księgowych;

·        udział w procesie zamknięcia miesięcy i roku;

·        udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych;

·        sporządzanie sprawozdań do GUS,INTRASTAT;

·        przygotowanie raportów wewnętrznych oraz na potrzeby instytucji finansujących;

·        tworzenie oraz doskonalenie procedur finansowych i księgowych;

·        bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy;

·        inne obowiązki w obszarze księgowości i finansów;

Wymagania:

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym;

·        wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii;

·        umiejętność samodzielnego tworzenia sprawozdań finansowych;

·        dobra znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości;

·        umiejętność podejmowania optymalnych decyzji w krótkim czasie;

·        orientacja na procesy biznesowe i finansowe;

·        praktyczna znajomość programu Excel na poziomie podstawowym;

·        znajomość programu Optima

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji

Miejsce pracy: Stary Sącz

Osoby zainteresowane prosimy zapoznanie się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych znajdującą się na stronie
https://kalmar.pl/rodo/ oraz nadesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

KONTAKT: 881 952 275 e-mail: [email protected]

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-08-31
Firma KALMAR