Projektant Balustrad Firma

miesiąc temu Dam pracę Limanowa   26 odwiedzin

  • img
Miasto: Limanowa
Cena: -- zł Do negocjacji

Poszukujemy pracownika na stanowisko - Projektant Balustrad.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie w programach: AutoCAD, SketchUp, itp.
  • przekazywanie gotowych rysunków wykonawczych do działu produkcji
  • pomiary na budowie
  • kontakt z Klientami
  • sporządzanie wycen

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realizację ciekawych wyzwań,
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole,
  • niezbędne narzędzie pracy

Oczekujemy:

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, pracowitość i zaangażowanie
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowy atutem
  • znajomość programów pakietu MS Office

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-10-28
Firma NOWINOX SP. ZO. O.