Pracownik Działu Transportu Firma

miesiąc temu Dam pracę Gorlice   102 odwiedzin

  • img
Miasto: Gorlice
Cena: -- zł Do negocjacji

Pracownik Działu Transportu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wynagrodzenie: stawka zostanie ustalona po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o.

Miejsce wykonywania pracy: ul. Przemysłowa 7, 38-300 Gorlice

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Obsługuje kilka tysięcy odbiorców, do których należą klienci zarówno indywidualni  jak i instytucjonalni. Osiągnięcie i utrzymanie współpracy z odbiorcami usług jest ciągłym wyzwaniem, lecz konsekwencja i upór w działaniu determinują do poszerzania obszarów swojej działalności. Spółka ciągle się rozwija, aby zapewniać klientom wysoką  jakość usług oraz dbać o środowisko naturalne.

Zaplecze techniczno-technologiczne przedsiębiorstwa:

– 3 składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne,

– 5 instalacji MBP (mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów), które są Instalacjami Komunalnymi,

– 2 instalacje przetwarzania odpadów zielonych selektywnie zebranych,

– 8 innych instalacji (sortownie odpadów selektywnie zebranych, instalacje do produkcji

paliwa alternatywnego, itp.).

W związku z prężnym rozwojem Spółki, a co za tym idzie - floty transportowej poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby, której powierzymy kierowanie ogólnopolską flotą samochodów.

Zakres obowiązków:

– prowadzenie określonej floty samochodów na stałych trasach, w oparciu o dokumenty źródłowe/ karty drogowe, raporty – rozliczanie jednostki transportowe z terminowym sporządzaniem kart zarobkowych,

– nadzór podległych pracowników z uwzględnieniem efektywności wykorzystania czasu pracy kierowcy oraz ich przestrzegania,

– ustalanie harmonogramu pracy podległych pracowników.

Wymagania:

– biegłe rozliczanie czasu pracy kierowców, dobra znajomość czasu pracy kierowców i ustawy o transporcie drogowym,

– obowiązkowość, systematyczność oraz samodzielność,

– zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,

– inicjatywa, umiejętność analizy i kreatywnego myślenia w podejmowaniu szybkich decyzji,

– umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

– obsługa komputera z oprogramowaniem biurowym w stopniu biegłym.

Mile widziane:

– doświadczenie w logistyce,

– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

– możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia zawodowego oraz wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania przepisów ochrony środowiska,

– możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

– pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Kontakt pod numerem telefonu: 506 126 836.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy aby przesłane CV zawierały poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-09-28
Firma PUL Empol sp. z o.o.