Praca w firmie remontowo-budowlanej Firma

miesiąc temu Dam pracę WArszawa i okolice   61 odwiedzin

  • img
Cena: -- zł Do negocjacji

Firma budowlano-remontowa TOMBUDEX, istniejąca od 1997 roku, poszukuje

pracowników ogólnobudowlanych do pracy na terenie Warszawy.

 Zatrudnimy do prac remontowo-budowlanych na terenie Warszawy.

 Opis stanowiska:

·      Wykonywanie prac remontowych w biurach i lokalach handlowych;

·      Montaż ścian działowych w systemie gk;

·      Montaż sufitów podwieszanych systemowych i z płyt gk;

·      Szpachlowanie, malowanie, tapetowanie;

·      Układanie glazury, gresu, drobne prace hydrauliczne;

·      Układanie wykładzin (płytka i z rolki);

Wymagania:

·      Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

·      Gotowość do pracy w Warszawie.

·      Gotowość do czasowej pracy w nocy lub w weekendy;

Oferujemy:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności;

·      Pracę na długi okres (także w zimie);

·      Pracę od zaraz.

·      Zakwaterowanie w Warszawie

Chętnie podejmiemy współpracę z samodzielnymi ekipami.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

[email protected]

marek.kop[email protected]

Telefon kontaktowy: 732-858-122w godz: 10:00 – 15:00

Proszę o umieszczenieklauzuli RODO.

Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływutakich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2021-03-15
Firma Tombudex