Praca w biurze E-COMMERCE Firma

2 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz   31 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł Do negocjacji

W związku z rozwojem niewielka firma z branży e-commerce poszukuje osób do współpracy przy wystawianiu aukcji na zagranicznych platformach sprzedażowych po angielsku.

Zakres obowiązków:

Wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży.

Przygotowywanie opisów aukcji i ich weryfikacja pod kątem trafności.

Ustawianie reklam produktów.

Kontrolowanie i aktualizacja aukcji.

Monitorowanie konkurencji i kontrola sprzedaży

Udział w rozszerzaniu oferty sklepu internetowego.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Umiejętności obsługi komputera i internetu (portale aukcyjne).

Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodyscypliny.

Skrupulatności i kreatywności.

Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Mile widziane: znajomość zagadnień z zakresu e-commerce,SEO, technik i narzędzi sprzedażowych oraz podstawy Photoshopa.

Nie jest wymagane doświadczenie w branży, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Co możemy zaoferować:

Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną lub B2B,

Prace w centrum Nowego Sącza od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

Niezbędne wsparcie przy wdrożeniu oraz szkolenia.

Branża: e-commerce

19.70zł - 35.00zł Brutto/h

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [email protected]

Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IANPAV LTD w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-11-30
Firma IANPAV LTD