Praca przy remontach, cały rok Firma

tydzień temu Dam pracę WArszawa i okolice   44 odwiedzin

3,500 zł

  • img
Cena: 3,500 zł

Firma budowlano-remontowa TOMBUDEX, istniejąca od 1997 roku, w związku

ze stałym rozwojem zatrudni pracowników budowlanych, fachowców do prac

remontowych oraz wykończeniowych.

 Zatrudnimy do prac remontowo-budowlanych na terenie Warszawy.

Opis stanowiska:

·       Wykonywanie prac remontowych w biurach i lokalach handlowych;

·       Montaż ścian działowych w systemie gk;

·       Montaż sufitów podwieszanych systemowych i z płyt gk;

·       Szpachlowanie, malowanie, tapetowanie;

·       Układanie glazury, gresu, drobne prace hydrauliczne;

·       Układanie wykładzin (w płytkach i z rolki);

Wymagania:

·       Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

·       Gotowość do pracy w Warszawie.

·       Gotowość do czasowej pracy w nocy lub w weekendy;

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji (stawka 16-20 zł/godz. „na rękę”);

·       Osoby samodzielne w pracy, z doświadczeniem i umiejętnościami - stawka ustalana indywidualnie;

·       Pracę na długi okres(także w zimie);

·       Pracę od zaraz;

·       Zakwaterowanie w Warszawie.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

[email protected]

Telefon kontaktowy: 501-711-615 w godz. 08:00 – 16:00

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-10-12
Firma TOMBUDEX