Praca na stanowisko : pomocnik montera Firma

miesiąc temu Dam pracę Krynica-Zdrój   84 odwiedzin

Cena: -- zł

Stanowisko:  pomocnik montera

Opis stanowiska pracy:

- przygotowanie elementów do spawania
- wykonywanie prac ślusarskich związanych z procesem przygotowania: cięcie,
  łączenie profili, skręcanie elementów instalacji
- wykonywanie innych prac pomocniczych

Wymagania:

-umiejętność obsługi elektronarzędzi : wiertarka, wkrętarka, szlifierka

-sumienność

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-umowa o pracę

Kontakt:

[email protected]

-tel. 18 414 00 63

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-07-03
Firma Wofil