Praca na magazynie odzieżowym Holandia, bez języka Firma

tydzień temu Dam pracę Leiden   47 odwiedzin

  • img
Miasto: Leiden

Jest to praca dla dużej firmy odzieżowej i polega na kompletowaniu i skanowaniu zamόwień oraz na pakowaniu i przygotowaniu ich do wysyłki. Pracujemy głόwnie w polskim teamie, więc osoby nie znające języka w naszej firmie są mile widziane.

Oferujemy

stawka: 10,37 € brutto/h

*legalną i stabilną pracę,

*tygodniowe wynagrodzenie zgodne z holenderskim układem zbiorowym pracy ( CAO),

*opiekę polskich koordynatorów, zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu,

*pracę w sympatycznym zespole,

*dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy.

I co ważne jeżeli nie masz doświadczenia zapewniamy krόtkie szkolenie w miłej niestresującej atmosferze.

Opis stanowiska

- kompletowanie zamówień

- skanowanie

- pakowanie zamówień

- przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Mieszkanie – 90e tygodniowo

Ubezpieczenie – 24e tygodniowo

Zakwaterowanie - hotele pracownicze

Wynagrodzenie

10,37 e/h brutto + dodatki

nadgodziny płatne 125%

wypłaty w systemie tygodniowym

Wyślij cv: [email protected]

zadzwoń: 510 770 309

NIE POBIERAMY OPŁAT W ZWIĄZKU Z REKRUTACJĄ

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2021-04-30
Firma Holandiajobs