Praca Krynica-Zdrój pomocnik montera Firma

2 tygodnie temu Dam pracę Krynica-Zdrój   42 odwiedzin

Cena: -- zł

Stanowisko:  pomocnik montera

Opis stanowiska pracy:

- prace pomocnicze przy produkcji urządzeń, m.in. cięcie stali, łączenie profili, czyszczenie
   elementów nierdzewnych
- inne prace zlecone przez przełożonych

 Wymagania:

- umiejętność obsługi elektronarzędzi: wiertarka, wkrętarka, szlifierka
- gotowość do wyjazdów służbowych

- mile widziane prawo jazdy kat B

-umiejętność pracy w zespole

- współpraca z działem magazynu

Oferujemy:

- umowa o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie

- bardzo dobre warunki socjalne
- możliwość szkoleń i zdobycia dodatkowych uprawnień

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiedniej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-08-02
Firma WOFIL