Praca dla FIZJOTERAPEUTY Nowy Sącz Firma

miesiąc temu Dam pracę Nowy Sącz   35 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne REHA MEDICA w Nowym Sączu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku FIZJOTERAPEUTA.

Opis stanowiska:

-wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu fizykoterapii, ćwiczeń indywidualnych, masażu

-prowadzenie dokumentacji, umawianie wizyt

Wymagania:

-ukończone studia kierunkowe – magister fizjoterapii lub końcowy etap studiów

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów

-umiejętność pracy w zespole

-gotowość do dalszego kształcenia się i długookresowej współpracy

-dyspozycyjność

-mile widziane dodatkowe kursy fizjoterapeutyczne

Oferujemy:

-stabilną współpracę

-możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzenia kompetencji

-pracę w młodym, rozwijającym się zespole

-terminowe wynagrodzenie

Chętnych prosimy o składanie CV wraz ze zdjęciem oraz aktualnymi danymi pod adresem mailowym: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV aktualnej klauzuli RODO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-09-01
Firma Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Reha Medica
Rodzaj pracy Niepełny etat