Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego Firma

miesiąc temu Dam pracę Bydgoszcz   32 odwiedzin

  • img
Miasto: Bydgoszcz

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pomocnik (k/m) – Praca dla studentów bez znajomości j. niemieckiego

Miejsce pracy: Meppen

Zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy!

Zakres obowiązków:

● Prace porządkowe w ogrodzie (m.in. koszenie traw, przycinanie żywopłotów)

● Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych

● Rozbiórki

● Sprzątanie

Oferujemy:

● Zatrudnienie na okres wakacji (max. 3 miesiące)

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10, 50 € brutto/h

● Studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne

● Zagwarantowane minimum 40 h pracy w tygodniu

● Zapewniamy buty robocze

● Zwrot za dojazd do Niemiec w wysokości 80 €, jeżeli przepracujesz ok. 3 miesięcy

● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (odpłatne ok. 59 € za tydzień) oraz dojazd do pracy

● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

● Zdolności techniczne

● Mile widziane doświadczenie w budownictwie lub na podobnym stanowisku

● Znajomość języków obcych niewymagana!

● Samodzielność, rzetelność i dokładność

● Czynne prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz

[email protected] | Tel. 052/522 80 50

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-05-27
Firma Concept Plus