Operator wózka widłowego, Holandia. 12,5-13,5 EUR/h Firma

tydzień temu Dam pracę HOLANDIA   25 odwiedzin

  • img
Miasto: HOLANDIA

Masz uprawnienia i doświadczenie jako operator wózka widłowego?

Mamy dla Ciebie mnóstwo atrakcyjnych ofert pracy w całej Holandii! Poszukujemy zarówno operatorów wózków czołowych, jak i bocznych wysokiego składu.

Czekają rewelacyjne zarobki – średnio 12,50-13,50 €/h!

Jeśli znasz angielski lub niderlandzki, możesz przebierać w najlepszych ofertach!

Zobacz, co mamy do zaoferowania i wykorzystaj swoje umiejętności!

Lokalizacja: Holandia (wiele miast)

Gwarantujemy:

• Atrakcyjną stawkę godzinową - średnio 12,5-13,5 euro na godzinę (w zależności od oferty) i wypłatę zawsze czas

• Dodatki płacowe (m.in. za pracę na nocne zmiany, weekendy, święta, nadgodziny)

• Gwarantowane umową godziny pracy

• Pomoc polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

• Wysokiej jakości lokacje mieszkaniowe blisko pracy

• Zorganizowany, bezpieczny transport do/z pracy

• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

• Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę

• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na kontrakt bezpośredni w firmie, w której będziesz pracować

• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów/programów naszych pracowników np. OTTO Rewards, FitOTTO czy Happy OTTO Wish!

• Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Stabilne zatrudnienie – tylko znani i sprawdzeni pracodawcy

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe

• doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Opis stanowiska:

• obsługa wózka widłowego

• rozładunek/załadunek towarów

• magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Chcesz poznać aktualne oferty pracy? Zgłoś się już teraz, a nasz rekruter wkrótce się z Tobą skontaktuje lub zadzwoń sam(a) pod +48 71 744 31 00.

CV prosimy o przesyłanie na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-05-11
Firma OTTO Work Force
Rodzaj pracy Tymczasowa