Operator urządzeń produkcyjnych Firma

5 miesięcy temu Dam pracę Nowy Sącz   84 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz

Aktualnie dla naszego Klienta - dużej firmy posiadającej siedzibę na terenie Nowego Sącza, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie 4-brygadowym,
  • dodatek za pracę (w/w systemie) oraz dodatek nocny,
  • możliwe premie świąteczne oraz premie uznaniowe,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie przełożonego w zdobywaniu wyższych kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: pakiet sportowy, opieka zdrowotna.

Opis stanowiska obejmują:

  • czynności pomocnicze (podłączanie palników w piecowni, przekładanie pokryw komór pieca, obsługa, zakładanie lanc wodnych),
  • czynności transportowe,
  • czynności załadunkowo-wyładunkowe,
  • czynności porządkowe.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne mechaniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • aktualne uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych,
  • uprawnienia SEP gr 1, 2, 3, eksploatacja - mile widziane.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń pod +48 728 334 850.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-06-13
Firma Trenkwalder