Operator CNC, stolarz na produkcji okien i drzwi Firma

tydzień temu Dam pracę Nowy Sącz, Zawada   34 odwiedzin

Dla naszego Klienta – firmy rodzinnej, specjalizującej się w produkcji drewnianych okien i drzwi klasy premium, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyny CNC / Stolarz

Miejsce pracy: okolice Nowego Sącza

Opis stanowiska:

Prace związane z obróbką drewna – frezowanie, cięcie obrabiarkami sterowanymi numerycznie

Dbanie o jakość wykonywania zadań

Realizacja zleceń produkcyjnych

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku / doświadczenie w obróbce drewna

Atutem będzie kierunkowe wykształcenie (np. operator CNC)

Znajomość programów CAD

Chętnie zatrudnimy zarówno doświadczonych pracowników jak i osoby potrzebujące douczenia

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nabywania dodatkowych umiejętności w tradycyjnym zawodzie

Praca w rodzinnej firmie, posiadającej park maszyn i rozwiązania zapewniające bezpieczne środowisko pracy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Piotr Baran

tel. 602 635 782

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-09-01
Firma Adezo SP zoo