Kucharz/Kucharka w restauracji "Browar i Kuchnia" w Nowym Firma

miesiąc temu Dam pracę Nowy Sącz   25 odwiedzin

35,004,450 zł

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: 35,004,450 zł

Restauracja Browar i Kuchnia w Nowym Sączu zatrudni Kucharza/Pomoc kucharza.

- elastyczny czas pracy (praca zmianowa)

- wymagane doświadczenie: nie

- wymiar pracy: pełny etat

- 3 500 - 4 450 zł/mies. brutto

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie potraw i dań opartych na naszych recepturach,

- Nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

- Utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów

czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,

- Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności.

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole,

- Znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,

- Książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

- Gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia,

- Wynagrodzenie zawsze na czas,

- Pracę w miłym i zgranym zespole,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Profesjonalne szkolenie wstępne, które wprowadzi w obowiązki na danym stanowisku pracy.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2022-08-24
Firma Browar i Kuchnia Nowy Sącz