Kosmetolog z umiejętnością stylizacji rzęs i paznokci Firma

4 dni temu Dam pracę Nowy Sącz   18 odwiedzin

2,000 zł

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: 2,000 zł

Gabinet kosmetyczny Estheticskin zatrudni na stanowisko kosmetologa.

Poszukiwane kompetencje:
- wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetologii
- doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetolog, min 1 rok.
-umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych,
-mile widziana umiejętność przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1, 2:1, 3:1, a także wykonywanie makijaży
-umiejętność wykonywania manicure hybrydowy oraz żelowy oraz praca z frezarką
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
-dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista
-chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Zakres obowiązków:
-wykonywanie zabiegów laserowych, laserem SHR, depilacja, fotoodmładzanie, usuwanie rumienia, trądziku, przebarwień
- wykonywanie paznokci metodą hybrydową i żelową
-wykonywanie wszystkich zabiegów kosmetycznych dostępnych w ofercie
-obsługa recepcji
-sprzedaż produktów kosmetycznych
-utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku
-dbałość o relacje z klientami
-udzielanie porad w zakresie pielęgnacji skóry

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- długoterminową współpracę
- miłą i przyjazną atmosferę
- rozwój zawodowy, liczne szkolenia
-wolne weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV na adres [email protected]
Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie/

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-06-01
Firma Salon EstheticSkin