Komisjoner w dziale produktów głęboko mrożonych(Niemcy)! Firma

2 tygodnie temu Dam pracę Waldenburg   28 odwiedzin

  • img
Miasto: Waldenburg
Cena: -- zł

Miejsce pracy: Waldenburg, Niemcy

Aktualnie do magazynu niemieckiej sieci supermarketów poszukujemy pracowników na dział produktów głęboko mrożonych. To praca w niskiej temperaturze, nawet do -24 stopni Celsjusza. Ale nie martw się, z nami nie zmarzniesz – zapewniamy ciepłą odzież ochronną i przerwy na rozgrzanie się.

WARUNKI ZATRUDNIENIA
· Wynagrodzenie w wysokości 15,00 €/h brutto
· Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
· Dodatkowo płatne nocki, niedziele i święta
· Praca zmianowa 6.00 do 14.00 lub od 8:00 do16:00 od poniedziałku do piątku
· Zakwaterowanie w pokojach 1- lub 2-osobowych z darmowym Wi-Fi
· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
· Wynagrodzenie zawsze na czas
· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
· Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu
· Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
· Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
· Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

OBOWIĄZKI
· Kompletowanie zamówień na słuchawce (pick byvoice) przy użyciu wózków elektrycznych
· Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
· Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

WYMAGANIA
· Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
· Mile widziane doświadczenie na wózku elektrycznym z platformą dla kierowcy
· Mile widziane prawo jazdy

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.

lub zadzwoń pod +48 71 744 3131

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2023-01-11
Firma OTTO Work Force Recruitment
Rodzaj pracy Tymczasowa