Firma Norlys sp. z o.o zatrudni ślusarzy Firma

4 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz   76 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

Opis stanowiska pracy:

· prace ślusarskie w obróbce metali:

·        ślusarz obsługa pras

·        ślusarz obsługa nożyc

·        ślusarz obsługa zgrzewarki

·        obsługa śrutownicy - praca na dwie zmiany

Wymagania:

 · wykształcenie minimum zawodowe

· umiejętność organizowania własnej pracy

 · odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, sumienność

· umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

· perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

· atrakcyjne wynagrodzenie  i stabilne warunki zatrudnienia

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-09-01
Firma Norlys sp z o.o
Rodzaj pracy Stała