Firma Norlys sp. z o.o zatrudni na stanowisko odlewnik Firma

3 dni temu Dam pracę Nowy Sącz   36 odwiedzin

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: -- zł

PRACOWNIK  ODLEWNI

Opis stanowiska:

  • - Obsługa maszyn odlewniczych
  • - Obsługa piecy topialnych
  • - Oczyszczanie i okrawanie odlewów aluminiowych

Wymagania:

  • - Wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne.
  • - Mile widziani kandydaci z uprawnieniami na wózki jezdniowe
  • - Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowej
  • - Dobra organizacja pracy
  • - Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie
  • - Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • - Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  - Zatrudnienie na umowę o prace

 -  Możliwość rozwoju zawodowego

  - Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

 - Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uznaniowa

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-09-21
Firma Norlys sp z o.o