Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Tylko we Lwowie - 2 dni Firma

2 tygodnie temu Turystyka Nowy Sącz   50 odwiedzin

340 zł

  • img
  • img
  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: 340 zł

Biuro podróży "Maxim", zaprasza wszystkich zainteresowanych na niezapomniany 2 dniowy wyjazd do Lwowa(07.03.2020 - 08.03.2020)

1 DZIEŃ Wyjazd o godz. 03:00 z Nowego Sącza (z Brzeska o 04:00, z Krynicy Zdrój o 02:15, z Krosna o 04:30). Przejazd do Lwowa - jednego z najpiękniejszych miast Ukrainy z niezwykłym klimatem i bogatą historią. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Starego Miasta, podczas którego zobaczymy Rynek z Ratuszem, zabytkowe kamienice, pomnik Adama Mickiewicza, Opere Lwowską, Dzielnice Ukraińską, Ormiańską, Katedrę Łacińską i Ormiańską, Cerkiew Wołoską, Kaplicę Boimów, Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz obiadokolację na mieście. Zakwaterowanie i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Muzeum Browaru – zwiedzanie indywidualne oraz degustacja rożnego rodzaju piwa. Następnie przejazd na Górę Wysoki Zamek - Kopiec Unii Lubelskiej. Czas wolny. Zakupy na targu oraz w markecie. Wyjazd w kierunku Polski. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota, 1 nocleg, 1 śniadanie.

CENA NIE ZAWIERA: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługę przewodnika we Lwowie oraz system Tour-Guide ok. 40 zł/os., obiadokolacja ok. 25 zł/os.

*Możliwość udziału w spektaklu w Operze, cena biletu 50-500 UAH/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Rezerwacja dostępna na naszej stronie internetowej: www.maxim.pl lub bezpośrednio pod linkiem: oferta

Telefonicznie: 18 442 16 04

W naszym biurze: Nowy Sącz, ul.Sobieskiego 1a.