Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii Firma

3 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz   29 odwiedzin

4,200 zł

  • img
Miasto: Nowy Sącz
Cena: 4,200 zł

Poszukujemy osób na stanowisko

Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

 

 

PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ –numer wpisu 15587.

 

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy chętnych osób do pracy nastanowisku kelnerw 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii.


Oferowane stanowiska: Kelner, barman

WYMAGANIA:

 

·        Udział w rozmowie kwalifikacyjnej 25.04.2020 we Wrocławiu

·        Dyspozycyjność na minimum 2 miesiące

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz podstawowy hiszpański

·        Zdolności organizacyjne

OFERUJEMY:

·        Wynagrodzenie od 4000 do 4500 PLN netto miesięcznie „na rękę”

·        Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

·        Umowę o pracę z absolutnie wszystkimi świadczeniami socjalnymi

·        Ubezpieczenie

Osobyzainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimyo zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO STAFF EWA KURDZIEL zsiedzibą w Zgorzelcu przy ulicy Łużyckiej 15 zawartych w CV na potrzebyobecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prosimy o przesyłanie CV naadres [email protected] zdopiskiem „Kelner 25.04.2020”. Przypominamy o konieczności umieszczeniapowyższej klauzuli.

Informujemy,że:

 

1.     Administratoremdanych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżejjest PRO STAFF EWA KURDZIEL z siedzibą przy ul. Łużyckiej 15; 59-900 Zgorzelec,tel.: 668-183-362, adres e-mail: [email protected]

2.    Celem zbierania danych jest selekcja, anastępnie rozmowy wstępne i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnegopotencjalnych pracowników dla Klientów biura.

3.    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treścidanych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a takżeprawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak równieżprawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi doorganu nadzorczego (tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

4.    Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędnedo realizacji przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodaniadanych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.

5.    Dane udostępnione przez Panią/Pana będąpodlegały udostępnieniu podmiotom trzecim – firmom chcącym skorzystać ofertybiura pośrednictwa pracy i przez biuro zatrudnić pracownika. Odbiorcami danychbędą także instytucje upoważnione z mocy prawa.

6.    Dane udostępnione przez Panią/Pana będąpodlegały profilowaniu w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata na odpowiedniestanowisko pracy.

7.    Administrator danych nie ma zamiaruprzekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacjimiędzynarodowej.

8.      Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażonazgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 

 

 Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-03-10
Firma Pro-Staff
Rodzaj pracy Pełny etat