Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

E-prom - marketing internetowy, obsługa Allegro, eBay, Tworzenie stron WWW Firma

tydzień temu Usługi Nowy Sącz - Kraj   13 odwiedzin

1 zł

  • img
Cena: 1 zł

Jesteśmy Agencją Promocyjno-Reklamową specjalizującą się w tworzeniu oraz obsłudze:

- STRON WWW I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

- KONT AUKCYJNYCH (Allegro, eBay, Amazon)

- PROJEKTOWANIEM SZABLONÓW AUKCYJNYCH I GRAFIK

- POZYCJONOWANIEM (SEO)

- DZIAŁANIEM W SOCIAL MEDIACH (Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn, Instagram Blogi).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naszych działaniach, potwierdzone przez naszych wieloletnich klientów. Działamy na runku polskim oraz na rynkach europejskich. Pomagamy rozpocząć sprzedaż za granicą i dalej prowadzimy ją dla klienta wraz z obsługą telefoniczną

oraz mailową.

Pełny przekrój naszej oferty:

** Obsługa kont aukcyjnych i sklepów**

Prowadzisz sprzedaż online na allegro, ebay, amazon? A może interesuje sie rozpoczęcie sprzedaży w tych serwisach?

Jeżeli oferty które otrzymałeś nie przekonują Cię, skontaktuj się z nami.

Oferujemy ponad 14 letnie doświadczenia, które przekłada się na sprzedaż, ponieważ kierujemy się jakością wykonania i obsługą.

Tylko u nas masz do dyspozycji specjalistę z minimum 5 letnim doświadczeniem w sprzedaży online, marketingiem internetowym oraz obsługą kont społecznościowych.

Allegro

Portal allegro powstał w 1999 roku i jest największą platformą transakcyjną w Polsce. Dzięki nam rozpoczniesz lub podniesiesz sprzedaż swoich produktów. Lata doświadczenia pozwalają nam odpowiednio dobrać strategię aby pogodzić niskie koszty prowadzenia sprzedaży z wysoką efektywnością. Na allegro liczy się każdy detal - dlatego o profesjonalny wygląd aukcji dba nasz grafik, a odpowiednią strategię sprzedażową ustalają nasi marketingowcy z wieloletnim doświadczeniem. Aby efektownie wprowadzić aukcje na allegro należy zastosować się do kilkunastu zasad, dzięki którym wystawiony produkt będzie odpowiednio zoptymalizowany jeżeli chodzi o pozycję w wyszukiwarce allegro "TRAFNOŚĆ" i będzie odpowiednio prezentował się od strony wizualnej.

eBay - Niemcy i Anglia

Ten portal internetowy prowadzący największy serwis aukcji internetowych na świecie powala dotrzeć do odbiorców detalicznych jak także hurtowych. W prosty sposób możesz stać się sprzedawcą na rynku m.in. angielskim, niemieckim, amerykańskim. W krótkim czasie zwiększysz sprzedaż i otworzysz sobie drzwi do międzynarodowego handlu, a nasi specjaliści zadbają o zadowolenie Twoje i Twoich klientów oraz zapewnią obsługę w każdym języku.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://e-prom.com.pl/