AGENT UBEZPIECZENIOWY- NOWY SĄCZ/LIMANOWA PRACA W BIURZE Firma

3 tygodnie temu Dam pracę Nowy Sącz + 15 km   138 odwiedzin

Partner ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej specjalizującej się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych poszukuje pracownika.

 Jeśli jesteś osobą, która dobrze czuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem, lubisz rozmawiać i szukać rozwiązań, które usatysfakcjonują Twojego rozmówcę, idealną branżą w której możesz odnieść spory sukces są ubezpieczenia.

 Osoba przyjęta odpowiedzialna będzie za prowadzenie nowo otwartego biura w Nowym Sączu po wcześniejszym szkoleniu w Limanowej 3-6 miesięcy.

 WYMAGANIA:

- min. średnie wykształcenie

- niekaralność

- umiejętność realizacji celów sprzedażowych

- aktywność i zaangażowanie w działania sprzedażowe

- wysokie kompetencje interpersonalne

- chęć do nauki i rozwoju

- umiejętność obsługi komputera

- doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem

 GŁÓWNE ZADANIA:

- wyliczanie oraz ofertowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń

- pozyskiwanie i obsługa Klientów

- reprezentowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

 OFERUJEMY:

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- umowę o pracę

- szkolenia produktowe oraz z zakresu technik sprzedaży

- przyjazną i miłą atmosferę w zespole

Aktualne CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres mailowy

[email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)."

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2019-11-17
Firma Partner DAMO