Stacja Paliw Huzar Gołkowice Dolne zatrudni sprzedawcę Firma

3 tygodnie temu Dam pracę Gołkowice   54 odwiedzin

  • img
Miasto: Gołkowice
Cena: -- zł Do negocjacji

Stacja paliw HUZAR w Gołkowicach Dolnych przyjmie do pracy na stanowisko: kasjer-sprzedawca.

WYMAGANIA:

*DYSPOZYCYJNOŚĆ

*wykształcenie min. średnie

*gotowość do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc),oraz w weekendy.

*umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;

* komunikatywność

PODSTAWOWE ZADANIA

*obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

*obsługa klienta według obowiązujących standardów

*tankowanie paliw i wydawanie butli gazowych

Poszukujemy osób na pełny etat. Praca w systemie zmianowym.

Oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres: [email protected] w CV proszę o dołączenie klauzuli

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2019-11-25
Firma Szewczyk
Rodzaj pracy Pełny etat

Tagi:

praca