Zaloguj się aby mieć dostęp do najlepszych ogłoszeń. Kliknij jeśli nie masz jeszcze konta.

Osoba na stanowisko pomoc domowa / gosposia. Praca za granicą. Prywatne

4 tygodnie temu Dam pracę Dusseldorf   79 odwiedzin

4,500 zł

  • img
Miasto: Dusseldorf
Cena: 4,500 zł Do negocjacji

Szanowni Państwo,

Na chwilę obecną poszukujemy pomocy domowej (gosposi). Do zakresu obowiązków należeć będą: sprzątanie, prasowanie, dbanie o czystość zadbanego domu.

Od kandydatki oczekujemy przede wszystkim uczciwości, pracowitości, lojalności, solidności w powierzonych pracach. Jesteśmy małżeństwem bezdzietnym, zajętym pracą w biznesie z dużą odpowiedzialnością. Dlatego też gosposia ma być naszym wsparciem i pomocą w organizowaniu dnia codziennego, wyręczając nas we wszystkich codziennych pracach domowych, na które ze względów zawodowo - biznesowych pozostaje nam niewiele czasu. Osoba ta powinna być dyspozycyjna, stąd preferencja stanu wolnego potencjalnej kandydatki.

Prosimy o kontakt PANIE, tylko i wyłącznie z doświadczeniem zawodowym oraz bardzo profesjonalnym podejściem do powierzonych obowiązków. Mile widziane są referencje zawodowe, z doświadczeniem w pracy w rodzinie, u osób prywatnych, w szpitalu (salowa, pielęgniarka) lub jako doświadczona pokojówka hotelowa.

Wymagana jest gotowość zamieszkania u pracodawcy. Miejsce pracy jest poza granicami kraju. Warunki wynagrodzenia są bardzo dobre, do szczegółowego uzgodnienia z pracodawcą po uzgodnieniu zakresu prac. Znajomość języka obcego nie jest wymagalna.

W przypadku osób zainteresowanych prosimy o dane kontaktowe, takie jak: adres e-mail lub numer telefonu.

Szczegóły

Data rozpoczęcia 2020-01-24
Firma MS
Rodzaj pracy Pełny etat